14:00 - 16:00 Vaffer Mixer 16:00 - 20:00 Let’s GO! 20:00 - 23:00 Friday Night Live Heti műsor

Történelmi győzelemmel kezdte a Szeged-Csanád Grosics Akadémia a labdarúgó NB II 2021/2022-es szezonját

A kék-feketék vasárnap este Békéscsabán léptek pályára a másodosztály első fordulójában, és három évtized után ünnepelhettek újra győzelmet a Békés megyei alakulat otthonában. A dél-alföldi derbi első félidejében ugyan több veszélyes helyzetet is kialakítottak a csapatok, betalálni nem tudtak, így gól nélkül zárult az első játékrész. Hatvan perc játék után jött a hidegzuhany a hazai együttesnek: Temesvári ellen szabálytalankodott Krnács a büntetőterületen belül, a játékvezető pedig a tizenegyespontra mutatott. A megítélt büntetőt a vendégek csapatkapitánya, Germán Tamás magabiztosan értékesítette, ezzel megszerezte a vezetést a Szeged. A folytatásban mindkét csapat dolgozott a következő gólért, de ez egyiknek sem jött össze, így 1-0-ra nyert a Szeged-Csanád Grosics Akadémia a Békéscsaba ellen – szegedi csapat így harminc év után tudott győzni a lilák otthonában. A szezon első hazai meccsét jövő vasárnap játssza Dragan Vukmir gárdája, akkor a III. Kerületi TVE érkezik majd a Szent Gellért Fórumba.