16:00 - 20:00 Let’s GO! 20:00 - 23:00 Friday Night Live 23:00 - 23:59 Zenemix Heti műsor

Szegedi hősöknek szurkolhattunk az olimpián

Szegedi résztvevőkért is szoríthattunk az olimpián. Rádiónk vezetőségi tagja, a szegedi Tóth Ceecília 3×3-as kosárlabda játékvezetőként vett részt, és a női torna döntőjében is fújta a sípot. Az MVM Szeged VE két versenyzőt is delegált Tokióba: Kárász Anna és Nádas Bence is kiválóan szerepelt, előbbi aranyérmet szerzett a női kajak négyessel. Olasz Anna a 10 km-es nyíltvízi úszásban szenzációs teljesítménnyel a 4. helyen zárt. A szülés után visszatérő szegedi súlylökő, Márton Anita másfél métert javított idei legjobbján, Nagy Péter, a Szegedi Lelkesedés SK súlyemelője pedig a 7. helyen végzett a +109 kg-osok kategóriájában. Sárosi Laurának, a Tisza tollas SE tollaslabdázójának is szurkolhattunk, ő az első körben részleges  Achilles-ín szakadást szenvedett, így számára idő előtt befejeződött a világesemény. A 33. nyári olimpiai játékoknak 2024-ben Párizs ad otthont.