00:00 - 05:30 Zenemix 06:00 - 06:07 Szeged és környékének legfontosabb hírei 05:00 - 10:00 Café 88 Heti műsor

Olasz öröm és török bánat a harmadik fordulóban

A labdarúgó Európa-bajnokság A-csoportjának 3. fordulójában Olaszország 1–0-ra legyőzte Walest Rómában, így három győzelemmel, kapott gól nélkül zárta a csoportkört. A walesiek a vereség ellenére is a kvartett második helyén végeztek, így biztosan készülhetnek a nyolcaddöntőre. A mindent eldöntő találatot Pessina szerezte a 39. percben.

A csoport másik mérkőzésén Svájc 3–1-re legyőzte Törökországot, így a harmadik helyén végzett, és jó eséllyel bent lesz a legjobb négy csoportharmadik között, így folytathatja a szereplést. Törökország ugyanakkor három vereség után az Európa-bajnokság első biztos kiesőjévé vált.