07:00 - 09:00 Café 88 hétvége 09:00 - 12:00 Rádió 88 hétvége 12:00 - 19:00 Rádió 88 hétvége Heti műsor

Neymar cukkolta, Szoboszlai berúgta

Hiába provokálta Neymar, Szoboszlai Dominik nem kegyelmezett. Szerda este, a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjában az RB Leipzig 2–2-t játszott a PSG-vel úgy, hogy az 59. percben csereként beálló magyar válogatott középpályás hosszabbításban, büntetőből szerzett góljával mentett pontot. A tizenegyes előtt Neymar próbálta megzavarni Szoboszlait. „Megkérdezte, biztosan berúgom-e a büntetőt, én pedig válaszoltam, hogy igen. Majd visszakérdezett: biztos? Annyit mondtam, hogy sosem hibázok!” – olvasható az UEFA hivatalos Twitter-oldalán. A döntetlennel az is biztossá vált, hogy a Bundesligában szereplő együttes már nem juthat tovább a patinás sorozat nyolcaddöntőjébe.