00:00 - 07:00 Zenemix 06:00 - 06:07 Szeged és környékének legfontosabb hírei 07:00 - 09:00 Café 88 hétvége Heti műsor

Korábbi játékosa okozta a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vesztét

Az NB II-es futballklub 3-1-es vereséget szenvedett a Csákvár vendégeként a 12. fordulóban. A szegediek vesztét az első félidőben mesterhármast jegyző egykori játékosuk, Takács Tamás jelentette, akinek három találatára csak a második játékrészben, akkor is csak egyszer tudtak válaszolni a kék-feketék, Germán Tamás révén a 87. percben. Az összecsapás után Dragan Vukmir, a Szeged trénere elmondta, nagyon gyengén játszottak, amióta itt van ilyen gyengén még egyszer sem. A mérkőzés előtt két játékost is ki kellett cserélnie a tervezett kezdőcsapatban, ami nem tett jót nekik. Hozzátette, az első félidőt elaludták, a Csákvár sokkal jobban játszott náluk. Vasárnap a Vasas érkezik a Szent Gellért Fórumba.