16:00 - 20:00 Let’s GO! 20:00 - 23:00 I LOVE SZEGED 23:00 - 23:59 Zenemix Heti műsor

Hiába a félidei vezetés, kikapott a bajnokaspiránstól a Naturtex-SZTE-Szedeák

Hiába a félidei vezetés, kikapott a bajnokaspiránstól a Naturtex-SZTE-Szedeák. A Tisza-partiak tegnap este a Falco együttesét fogadták az Újszegedi Sportcsarnokban. Az első félidőben kiegyenlített volt a párharc, és bár többnyire a szombathelyiek vezettek, a szünetre 42-37-es szegedi vezetéssel mentek a csapatok. A fordulópontot egyértelműen a 3. negyed hozta, a Falco az 5 pontos hátrányból 8 pontos előnyt tudott kovácsolni magának. Rengeteg büntetőt kihagytak James Dickey-ék, illetve a hárompontosok sem jöttek úgy mint korábban. A kiharcolt fórt az utolsó negyedben még növelni tudta a Szombathely, 83-71-re nyerték meg végül a találkozót.