00:00 - 05:30 Zenemix 06:00 - 06:07 Szeged és környékének legfontosabb hírei 05:00 - 10:00 Café 88 Heti műsor

Fordított a Haladás, kikapott a Szeged-Csanád GA

Fordított a Haladás, kikapott a Szeged-Csanád GA. A kék-feketék a hétvégén első hazai bajnokijukat játszották 2021-ben, a vendég a szombathelyi együttes volt. A találkozó jól indult szegedi szempontból, a 16. percben Alekszandar Jovanovic a 16-os előteréből vette célba a vendégek kapuját, és talált be a jobb alsó sarokba, ezzel 1-0-ra vezettek. A 44. percben a hazaiak játékosa, Deák szabálytalankodott a büntetőterületen belül, ami után a játékvezető a 11-es pontra mutatott, Németh pedig értékesítette a büntetőt, így 1-1-es állásnál mentek szünetre a csapatok. A második játékrészben mindkét félnek voltak kisebb nagyobb helyzetei, a 85.percben viszont jött a hidegzuhany a Szegednek, Medgyes Zoltán góljával 2-1-re módosult az állás, a hátralévő játékidőben pedig már nem tudtak egalizálni a hazaiak, így ez lett a végeredmény is. A tabella 17. helyén álló Szeged-Csanád GA vasárnap az 5. Budaörs otthonában lép pályára.