23:00 - 23:59 Zenemix Heti műsor

Folytatta a győzelmi szériáját a Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Folytatta a győzelmi szériáját a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. Az NB II-es együttes vasárnap este a Diósgyőri VTK-t látta vendégül a Szent Gellért Fórumban, a bajnokság 11. fordulójában. Elképesztő hangulat mellett feszülhettek egymásnak a csapatok, hiszen csaknem 2500 szurkoló vett részt a mérkőzésen. Jobban kezdtek a vendégek, több veszélyes helyzetet is ki tudtak alakítani, a 23. percben azonban egy gyors akcióból Kővári révén a hazai együttes megszerezte a vezetést, és mire feleszmélt a DVTK, már 2-0 állt az eredményjelzőn. A 25. percben Horváth messziről megeresztett lövése talált utat a vendég kapu bal felső sarkába. A második játékrészben is tovább próbálkozott Kondás Elemér csapata a szépítésért, aminek az 56. percben meglett az eredménye, Bokros talált be, de több gól már nem esett a meccsen, 2-1-re nyert a Szeged-Csanád Grosics Akadémia.