00:00 - 07:00 Zenemix 06:00 - 06:07 Szeged és környékének legfontosabb hírei 07:00 - 09:00 Café 88 hétvége Heti műsor

Az utolsó negyedben fordított, és nyert a Paks vendégeként a Naturtex-SZTE-Szedeák

Az utolsó negyedben fordított, és nyert a Paks vendégeként a Naturtex-SZTE-Szedeák. A Tisza-parti kosárlabdacsapat szombaton este 90 -84-es győzelmet aratott az Atómerőmű SE ellen. Az utolsó negyedre fordulva a hazaiak 5 ponttal vezettek, amit 8-ra növeltek a hajrára, de a koncentrációnak és Cook tripláinak is köszönhetően visszajött a meccsbe a Szedeák, és végül 6 pontos győzelmet aratott. „Nagyon nehéz mérkőzés volt, hiszen rossz periódusban voltunk, sokat jelent nekünk ez a győzelem” – mondta Szrecskó Szekulovics, a Szeged trénere. „Pozitívum, hogy megnyertük a lepattanócsatát, a második félidőben jól működött a védekezésünk, és végig küzdöttünk, így sikerült megfordítanunk a meccset” – fogalmazott a Szakember.