09:00 - 12:00 Rádió 88 hétvége 12:00 - 19:00 Rádió 88 hétvége 19:00 - 23:59 Club 88 Heti műsor

NB I-es ellenfelet búcsúztatva jutott be a MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjébe a SZCSGA

Elképesztő küzdelem és büntetőpárbaj után bejutott a MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjébe a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. Az NB II-es csapat az élvonalbeli Mezőkövesdet búcsúztatta szerda este a Szent Gellért Fórumban. A rendes játékidő 1-1-re végződött, a 2×15 perc hosszabbításban pedig nem született gól, így jöhettek a tizenegyesek. A párbaj hőse a kék-feketék kapusa, Takács volt, akinek mindössze egyszer tudtak gólt lőni a vendégek, míg a szegediek három büntetőt is értékesítettek, így 3-1-re megnyerték a párbajt, és ezzel bejutottak a legjobb 16 közé.