00:00 - 07:00 Zenemix 06:00 - 06:07 Szeged és környékének legfontosabb hírei 07:00 - 09:00 Café 88 hétvége Heti műsor

Simán nyertek a németek a magyar válogatott ellen Szegeden

5-1-es vereséget szenvedett az U21-es magyar labdarúgó-válogatott kedden este Szegeden. Gera Zoltán együttese Európa-bajnoki selejtezőt játszott a Szent Gellért Fórumban a németek ellen. A Bundesliga-játékosokkal teletüzdelt vendég alakulat az első pillanattól kezdve dominálta a mérkőzést, sőt, az 5. percben már a vezetést is megszerezték, majd a 32.ben megduplázták előnyüket, hét percre rá azonban Kiss találatával szépített a magyar csapat. A presszió a második félidőben sem szűnt meg német részről, aminek eredményeképp még háromszor betaláltak, kialakítva az 5-1-es végeredményt. A magyar keretben ott volt a Szeged Csanád Grosics Akadémia védője, Temesvári Attila is, játékidőt azonban nem kapott.