16:00 - 20:00 Let’s GO! 20:00 - 23:00 I LOVE SZEGED 23:00 - 23:59 Zenemix Heti műsor

Újabb hazai mérkőzés, újabb magabiztos győzelem a MOL-Pick Szegednél

Újabb hazai mérkőzés, újabb magabiztos győzelem a MOL-Pick Szegednél. A kékek pénteken a Komló csapatával néztek szembe az Újszegedi Sportcsarnokban. Az első harminc percben ugyan dominált a hazai csapat, a vendégek a játékrész hajrájában egyenlíteni tudtak, 15-15 állt az eredményjelzőn a szünetben. A második félidőben aztán nagyobb fokozatra kapcsolt a Tisza-parti csapat, a tempót a komló együttese nem tudta tartani, így 32-25-ös győzelmet ünnepelhetett Juan Carlos Pastor gárdája. Ugyancsak a szegedi klubhoz kapcsolódó hír, hogy szerződtették a Porto irányítóját, Miguel Martinst. A 23 éves kézilabdázó három évre írt alá Szegeden, ő lesz a klub történetének első portugál játékosa.