16:00 - 20:00 Let’s GO! 20:00 - 23:00 I LOVE SZEGED 23:00 - 23:59 Zenemix Heti műsor

Nem tudott nyerni az elődöntő első meccsén a Naturtex-SZTE-Szedeák

Nem tudott nyerni az elődöntő első meccsén a Naturtex-SZTE-Szedeák. A szegedi kosarasoknak a fináléba jutásért a Falco KC Szombathely csapatát háromszor kellene legyőzniük. A párharc az első felvonását szombaton rendezték az Arena Savariaban. A találkozót a hazai együttes kezdte jobban, támadásban és védekezésben is magasabb színvonalat képviseltek a Szedeáknál, ez pedig a félidei 10 pontos fölényükön is megmutatkozott. A második 20 percben még ennél is jobban kirajzolódtak az erőviszonyok, és végül nagyarányú, 109-81-es győzelmet aratott a Falco. Ezzel egy nullára vezetnek összesítésben, folytatás kedden, Szegeden.